امروزه مشاوره موضوع خیلی مهمی در کلیه امور می باشد و مدیران حرفه ای برای تصمیم گیری های مهم خود از مشاوره افراد متخصص و با تجربه استفاده می کنند و این امر برابر است با هزینه کمتر و بازدهی بهتر در پروژه های بزرگ صنعتی، از اینرو گروه فنی سوله نگار با کادری متخصص از مهندسین و کارشناسان با تجربه آمادگی خود را جهت مشاوره در امور پروژه های سازه ای اعلام می دارد.

  • مشاوره در امور طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی، سازه های بتنی و سازه های صنعتی.
  • مشاوره و کارشناسی خرید ورق و میلگرد و دیگر مصالح مورد نیاز ساخت سازه.

لازم به ذکر است مدیران و کارشناسان متخصص گروه فنی سوله نگار تلاش دارند تا بهترین و کارسازترین پیشنهادات خود را جهت بهبود در کیفیت ساخت، با برنامه ریزی دقیق و با در نظر گرفتن استانداردهای نظام مهندسی و موارد ایمنی و صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه ها به مشتریان خود ارائه نمایند و این افتخار را داشته باشند تا گامی در جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز کشور بردارند.

 

طرح تقویت سوله های صنعتی

هر سازه تازه ساخت و یا قدیمی می تواند بنا به دلایلی چون اشتباهات طراحی، مشکلات و معایب ساخت، تغییر کاربری، اتمام زمان بهره برداری، تغییرات مشخصات سازه ای و... نیازمند عملیات مقاوم سازی باشد. امروزه روش های مختلفی برای مقاوم سازی سازه های صنعتی (سوله ها و...) موجود می باشد که می توان طی یک فرآیند مؤثر و منطقی از آن ها استفاده و بهره گرفت. از این رو گروه فنی سوله نگار آمادگی دارد تا در سه بخش، کارشناسی، طراحی و اجرا مقاوم سازی سازه های بتنی و فلزی و صنعتی و... به کارفرمایان محترم خدمات ذیل را ارائه نماید:

  • مشاوره در تهيه مصالح مورد نياز و اجرای طرح های مقاوم سازی به همراه نظارت و كنترل كيفيت در حين اجرا .
  • ارائه طرح بهينه بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی با لحاظ نمودن هم زمان پارامترهای فنی، اقتصادی و اجرايی .
  • برطرف نمودن ضعف های طراحی و ساخت پروژه های موجود از طريق افزايش موضعی مقاومت المان های سازه ای .
  • اصلاح ابعاد و تقويت ظرفيت باربری فونداسيون سازه .

لازم به ذکر است جهت هر نوع سؤال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما عزیزان به صورت رایگان می باشند. گروه مهندسی سوله نگار برآورد و متریالیست انواع سازه ها را برای مشتریان خود به رایگان انجام می دهد.

بازگشت

logo 156

گروه مهندسی سوله نگار در سال 1388 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سازه های فولادی ، بتنی و صنعتی (سوله و ...) تأسیس گردید.

این گروه افتخار دارد تمامی مراحل مربوط به بهینه نمودن طراحی سازه ها و برآورد و ارائه لیستوفر را انجام داده وبا بهترین کیفیت و استاندارد مورد تأیید سازمان نظام مهندسی ساختمان اجرا نماید.

ارتباط با ما

اصفهان ، خیابان بزگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، قبل از خیابان نیرو، مقابل سیکاس، ساختمان امیران        دفتر فنی مهندسی سوله نگار(بهنام عبدی نیان)

 

tell icon09131061184

fax icon09131061184

mail iconinfo@soolenegar.com

Telegramicon y  soolenegar@

مشاهده محل جغرافیایی