گروه فنی مهندسی سوله نگار در زمینه تهیه و مدلسازی انواع نقشه های کارگاهی (Shop Drawing) اسکلت های فلزی، سوله و سازه های صنعتی فعالیت می نماید. جهت تسلط بر نکات آئین نامه ای و اطلاع از هر گونه تغییرات که ممکن است از لحاظ عملکرد لرزه ای، سازه ها را مورد تهدید قرار دهد از کارشناسان خبره در تهیه نقشه های کارگاهی بهره گرفته می شود.

گروه مهندسان سوله نگار با بهره گيری از حضور افراد متخصص و مجرب و با برخورداری از تجهيزات و نرم افزارهای به روز و متناسب، سعی در ارائه خدمات روز افزون در زمينه ی خدمات مهندسی به مشتريان خود و جلب رضايت آنها را دارد. با توجه به سوابق و تجربيات متخصصان اين گروه در پروژه های مختلف از جمله سوله های صنعتی، صنايع نفت، گاز، پتروشيمی، فولاد سازی و نيز انواع پروژه های صنعتی، تجاری و مسكونی، بخش هايی از خدمات قابل ارائه و سوابق كاری اين گروه ذيلاً تقديم می گردد.

خدمات قابل ارائه :

  • مدلسازی سه بعدی با استفاده از نرم افزار Tekla Structures و تهيه نقشه های كارگاهی مربوط به ساخت قطعات.
  • تهيه نقشه های مربوط به نصب قطعات در محل سایت.
  • تهيه نقشه های مربوط به برشكاری بهينه ورق ها (Cuting Sheet) .
  • تهيه گزارش های مربوط به احجام مواد اوليه شامل ليست پروفيل ها، ليست ورق ها، ليست قطعات، سطوح رنگ، تعداد پيچ و مهره ها و بسياری از گزارش های مرتبط ديگر.
    برای ديدن نمونه پروژه های نقشه های کارگاهی (shop) قسمت گالری را مشاهده نمایید.

بازگشت

logo 156

گروه مهندسی سوله نگار در سال 1388 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سازه های فولادی ، بتنی و صنعتی (سوله و ...) تأسیس گردید.

این گروه افتخار دارد تمامی مراحل مربوط به بهینه نمودن طراحی سازه ها و برآورد و ارائه لیستوفر را انجام داده وبا بهترین کیفیت و استاندارد مورد تأیید سازمان نظام مهندسی ساختمان اجرا نماید.

ارتباط با ما

اصفهان ، خیابان بزگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، قبل از خیابان نیرو، مقابل سیکاس، ساختمان امیران        دفتر فنی مهندسی سوله نگار(بهنام عبدی نیان)

 

tell icon09131061184

fax icon09131061184

mail iconinfo@soolenegar.com

Telegramicon y  soolenegar@

مشاهده محل جغرافیایی