طراحی، محاسبه و اجرای سازه‌های فولادی و بتنی، به عنوان یکی از شاخه‌های اصلی و مهم مهندسی عمران مطرح بوده و از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. بدون تردید استفاده بهینه از فولاد و بتن در سازه‌ها، نیاز فراوان به طراحی حرفه ای، محاسبات دقیق و دید مهندسی داشته و ایجاد سازه‌هایی مقاوم و مطمئن که از نقطه نظر طراحی نیز مقرون به صرفه باشند بدون طراحی و محاسبه صحیح، بعید به نظر می‌رسد و این امر مهم، به عهده مهندسین عمران است. از طرفی تسلط در محاسبات بهینه و دقیق، علاوه بر معلومات نیاز به مهارت و تجربه فراوان دارد. این گروه مهندسی افتخار دارد تمامی طراحی ها در هر نوع سازه بتنی و فولادی و صنعتی را اعم از: طراحی تیر و ستون، تیر ورق، طراحی اتصالات، طراحی جوش، طراحی پیچ و مهره تا آرایش میلگردها، دیوار برشی، فونداسیون ودر اختیار کارفرمای محترم قرار دهد.

خدمات ما :

  • مشاوره رایگان جهت طراحی و ساخت.
  • اقـتـصادی ترین محاسبات سازه.
  • اخذ پروانه ساختمانی از دستور نقشه تا پایان کار.
  • تهیه کلیه برگه های مهندسی.
  • اجرا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت.

    برای ديدن نمونه پروژه های طراحی سازه و سوله قسمت گالری سازه را مشاهده نمایید.

بازگشت

logo 156

گروه مهندسی سوله نگار در سال 1388 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سازه های فولادی ، بتنی و صنعتی (سوله و ...) تأسیس گردید.

این گروه افتخار دارد تمامی مراحل مربوط به بهینه نمودن طراحی سازه ها و برآورد و ارائه لیستوفر را انجام داده وبا بهترین کیفیت و استاندارد مورد تأیید سازمان نظام مهندسی ساختمان اجرا نماید.

ارتباط با ما

اصفهان ، خیابان بزگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، قبل از خیابان نیرو، مقابل سیکاس، ساختمان امیران        دفتر فنی مهندسی سوله نگار(بهنام عبدی نیان)

 

tell icon09131061184

fax icon09131061184

mail iconinfo@soolenegar.com

Telegramicon y  soolenegar@

مشاهده محل جغرافیایی