گروه فنی مهندسی معماری سوله نگار با استعانت از خداوند سبحان و اتکا به سوابق خود در زمينه طراحی مفتخر به انجام پروژه های شماست. هدف ما در" گروه معماری سوله نگار" طراحی معماری با کيفيت بالا و توجه دقيق به جزئيات اجرايی و در نظر گرفتن مسائل سازه ای در حین طراحی معماری است. معماری، هنری اصيل است که رابطه تنگاتنگ با زندگی انسان ها دارد. بنابراين وظيفه داريم تا فرآيند خلق معماری را از شروع شيوه های صحيح برای طراحی تا اطمينان از بالاترين کيفيت ممکن برای محصول معماری گام به گام دنبال کنيم. خدمات ما در گروه معماری سوله نگار در 3 بخش: طراحی پلان معماری، طراحی نما، طراحی داخلی انجام می پذيرد.

برای ديدن نمونه پروژه های معماری قسمت گالری معماری را مشاهده نمایید.

بازگشت

logo 156

گروه مهندسی سوله نگار در سال 1388 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سازه های فولادی ، بتنی و صنعتی (سوله و ...) تأسیس گردید.

این گروه افتخار دارد تمامی مراحل مربوط به بهینه نمودن طراحی سازه ها و برآورد و ارائه لیستوفر را انجام داده وبا بهترین کیفیت و استاندارد مورد تأیید سازمان نظام مهندسی ساختمان اجرا نماید.

ارتباط با ما

اصفهان ، خیابان بزگمهر، خیابان هشت بهشت شرقی، قبل از خیابان نیرو، مقابل سیکاس، ساختمان امیران        دفتر فنی مهندسی سوله نگار(بهنام عبدی نیان)

 

tell icon09131061184

fax icon09131061184

mail iconinfo@soolenegar.com

Telegramicon y  soolenegar@

مشاهده محل جغرافیایی